ExtremeCraft Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Test za STAFF

Go down

Test za STAFF Empty Test za STAFF

Post by TrucPlays Sun Jul 17, 2016 10:12 am

Ovo je test za staff, SVAKI staff ce reply na ova pitanja ovde! Ko netocno odgovori skidanje ranka !!! SRETNO !! PITANJA :

Koliko dugo igras kao staff?
Kako si postao staff?
Sta bi napravio ako netko koristi hack a nisi siguran?
Koliko bi ti mogo biti online da banujes/jail hakere?
Zasto smo izabrali tebe?

Ova pitanja su jako vazna, svi mi odgovorite lepo nemojte se saliti! Ako se salite oduzimamo rank!!! hvala svima sretno!! Very Happy

~TrucBlaBla

TrucPlays
Vlasnik
Vlasnik

Posts : 4
Join date : 2016-07-16

https://extremecraft.board-directory.net

Back to top Go down

Test za STAFF Empty Kunf266777

Post by xNiqOlaX Sun Jul 17, 2016 12:29 pm

1.Od prilike igram 1 ipo mesec kao  staff
2.Postao sam staff tako sto sam uso na server i odma dobio moderatora (ozbiljan sam !!)                  3.Ss/sl bi ga ako ima hax tempban 15days !                                                                                     4.Bio bi online npr od 12:00 do 16:30                                                                                               5.Jer sam ja pre igrao na vasem serveru i  bio aktivan. Very Happy

xNiqOlaX
Guest


Back to top Go down

Test za STAFF Empty 1.1 dan 2. cekao que u konzoli 3. ss bi ga 4. 4 sata 5. dobar sam i posten

Post by jonathanmathis123123 Sun Jul 17, 2016 12:30 pm

OD JONATHANA

jonathanmathis123123
Guest


Back to top Go down

Test za STAFF Empty Re: Test za STAFF

Post by _TazeRPickle_ Sun Jul 17, 2016 12:53 pm

1.Igrati na serveru svaki dan I biti Staff 2.Kada sam prvi put usao na server spawn je bio potrgan I ja sam pomogao napraviti I dobio Moderator {Istina}3.ako vidim hakera ja bi ga ss/sl ako ima hack tempban 7 dana

_TazeRPickle_
Guest


Back to top Go down

Test za STAFF Empty Re: Test za STAFF

Post by _TazeRPickle_ Sun Jul 17, 2016 1:02 pm

1.Igrati na serveru stalno i biti aktivan 2.Biti u staff 3.Ako ima haker ss/sl i ako ima hack tempban 7 dana4.ako neko potrga spawn odma pomoci5.biti dobar i posten

_TazeRPickle_
Guest


Back to top Go down

Test za STAFF Empty OD BullHead

Post by BullHead123 Sun Jul 17, 2016 2:26 pm

1.Igram Na Server Puno Vreme
2.Postao Sam Na servera bidejki sam smarao
3.ako vidim hakera ja cu gi ss / sl Ako haka ban
4. Nezz

BullHead123
Guest


Back to top Go down

Test za STAFF Empty Re: Test za STAFF

Post by BullHead1 Sun Jul 17, 2016 2:28 pm

5.Jer Sam Igro Na servera

BullHead1
Guest


Back to top Go down

Test za STAFF Empty Re: Test za STAFF

Post by ZeKaMNE YAY Sun Jul 17, 2016 2:37 pm

1.Ja igram kao staff od 23.juna
2.Staff sam postao kad sam upoznao truca preko skype i zamolio ga da budem staff
3.Da sam u toj situaciji da nisam siguran da li hakuje to bi proverio na vise nacina...Ako je u pitanju KA a.k.a Aimbot dok se pvp , vanish bi se i stao bi iza njega i stalno bi se unvanish da vidim da li ce me njegov aimbot naciljati..A ako to ne uspije SL onda..
4.Pa zavisi koliki je taj haker ekspert ili koliko je taj client dobar..Ali bio bi online najmanje 2 sata a najvise do 6 sati...(Sad precerujem da treba 4h da nekog otkrijes da je haker ali kazem da bi ostao ako bi trebalo)
5.Zasto bi izabrali mene,mozda se pitate!?
I .Odlican sam u pluginima
II .Uvek sam aktivan (Nisam bio prije aktivan od 1-13 jula online posto su mi hakovali komp)
III . Posten Igrac i Staff

To su moji odg. na pitanja..

ZeKaMNE YAY
Guest


Back to top Go down

Test za STAFF Empty Re: Test za STAFF

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum